HABER

Yeni Xbox One Kontrolcüsü “Combat Tech” Duyuruldu

Yepyeni bir Xbox One kontrolcüsü bu ayın sonunda geliyor.

27 Mart tarihinde piyasaya sürülecek olan, askeri tasarımlardan esinlenilmiş Savaş Teknolojisi (Combat Tech) isimli yeni kontrolcü duyuruldu.

Major Nelson’ın blogunda paylaştığı, Xbox One kontrolcü ailesine eklenecek olan bu yeni tasarım, askeri teknoloji ve araçlardan esinlenen teknoloji serisinin yepyeni bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Savaş Teknolojisi isimli kontrolcü, parlak turuncu renkle hazırlanmış vurgular ve tamamen koyu yeşile odaklanarak hazırlanmış bir tasarıma sahip. Ayrıca yeni kontrolöcü, önceden piyasaya sürülmüş Recon ve Devriye Teknolojisi (Patrol Tech) isimli kontrolcüler gibi, ön tarafında benzer bir dokuya sahip lazerle oyulmuş tutma yerine ve arka tarafında lastik kavrayıcılara sahip.

Xbox One’ın son kontrolcülerinde olduğu gibi bu yeni tasarıma sahip kontrolcü de, kablosuz kullanım özelliğine ve 3.5mm kulaklık/mikrofon girişine sahip. Ayrıca, Windows 10 işletim sistemine sahip PC’ler ve Samsung Gear VR ile birlikte kullanılabilmesi için Bluetooth özelliğine sahip.

Son olarak, hem Xbox Live Gold hem de Xbox Game Pass için 14 günlük ücretsiz ürün anahtarı ile birlikte gelecek olan bu yeni kontrolcü, 27 Mart tarihinde 70$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ancak, Türkiye fiyatı henüz belli değil.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı