Dizi & Film

Yeni Walking Dead Dizisi Doğrulandı

Walking Dead devam ediyor.

AMC, uzun süredir devam eden zombi serisi The Walking Dead’i devam ettiriyor. Geçen ay, yeni bir spin-offun geleceği söylendi. Yakında gelen açıklamayla dizinin yapım aşamasında olduğu doğrulandı.

Henüz ismi olmayan yeni Walking Dead dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Yeni dizi, uzun zamandır Walking Dead’i yazan Matt Negrete ve serinin baş içerik sorumlusu Scott Gimple tarafından yapılıyor. Negrete, ayrıca dizinin showrunnerı olarak çalışacak.

Yeni Walking Dead spin-offu, Ağustos 2015’te yayınlanan ve zombi kıyametinin ilk aylarında geçen Fear the Walking Dead’e katılacak. Dizi, beşinci sezonla bu yılın sonunda bitecek.

The Walking Dead filmleri geçen sene duyuruldu. Andrew Lincoln’ün oynadığı Rick Grimes karakterine odaklanması bekleniyor. Lincoln, dokuzuncu sezonun başında diziden ayrılmıştı ama Gimple, Jadis’i oynayan Pollyanna McIntosh ile filmler için geri döneceğini doğruladı. Filmlerin ne zaman çıkacağı hakkında açıklama yok ama ilk filmin çekimi, bu sene başlayacak.

The Walking Dead, Sezon 5’te en yüksek izleyici sayısına ulaştı. Son sezonlarda izleyicisi düşse de hâlâ en popüler drama dizisi.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top