Haberler

Yeni Titanfall Projesi VR Oyunu Değil

Apex Legends’ın çıkmasının ardından geliştirici Respawn, yeni bir Titanfall deneyimi üzerinde çalıştığını söyledi. Bu projenin tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Ancak Titanfall 3’ün olmadığını kesin olarak doğruladı.

Stüdyonun patronu Zampella, bir kullanıcının VR üzerinde çalıştıklarını iddia eden tweetine cevap vererek bu iddiayı reddetti. EA kazanç duyurusunda ”premium” olarak nitelendirdiği bir oyundan bahsetti. Bunun Titanfall’un devamı olmadığını belirtti.

Yakın zamanda çıkan Apex Legends, Titanfall evreninde geçen bir battle royale oyunu. Titanfall evreninde geçmesine rağmen Titanları ve duvarda koşma gibi özellikleri içermiyor. Titanfall 3’ün gelmeyeceğini öğrenen hayranlar hayal kırıklığına uğradı ama Respawn, ”Yılın ilerleyen zamanlarında Titanfall üzerinde daha fazla çalışacağız. Bu çılgın evrende deney yapmayı seviyoruz.” diyerek umut verdi. EA kazanç raporunu duyurduğu sırada Apex Legends’ın ve Titanfall deneyiminin büyüyeceğini söyledi.

Respawn şimdi Star Wars: Jedi Fallen Order üzerinde çalışıyor ve bu sonbaharda yayınlamayı planlıyor. EA, kazanç raporu sırasında şaşırtıcı şekilde yeni Plants vs. Zombies ve Need for Speed başlıklarının yapılmakta olduğunu doğruladı.

Ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, sekiz saat içinde 1 milyon oyuncuya ulaştı. EA, oyunun ilk lansmandan bir gün sonra 2.5 milyon oyuncuya ulaştığını ve aynı anda oynayan 600,000 eşzamanlı oyuncu gördüğünü doğruladı.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top