HABER

Yeni RPG Oyunu Dauntless’in Önümüzdeki Ay Açık Betası Çıkacak

Yeni bir canavar avlama oyunu arıyorsanız, Dauntless’a şans vermelisiniz.

Ücretsiz Monster Hunter benzeri RPG oyunu Dauntless, yılın en iddialı PC oyunlarından biri olarak geliyor. Oyuncular, yakında bu oyunu deneme şansına erişecekler. Geliştirici Phoenix Labs , kooperatif RPG oyununun önümüzdeki ay açık beta alacağını duyurdu.

Tüm oyuncular, 24 Mayıs’tan itibaren Dauntless’in açık betasını indirip katılabilecekler. Monster Hunter benzeri oyun Dauntless’ta oyuncular, Slayers rolünü oynayarak Behemoths adı verilen korkunç yaratıkları avlamak için birlikte yola çıkacaklar. Dört oyuncu canavarları devirmek için çeşitli silah ve zırh öğelerini kullanacaklar.

Dünyanın her yerindeki oyuncular, açık betaya katılabilecek. Ayrıca özelleştirme öğeleri satın alma seçeneğine sahip olacaklar. Phoenix Labs, bunların doğal kozmetik ürünleri olduğunu ve kesinlikle oyunu etkilemeyeceklerini söyledi. Aynı şekilde Dauntless’ta herhangi bir yağma kutusu da bulunmayacak.

Açık betanın yayınlanmasından itibaren oyuncular, artık Dauntless’in Founders paketlerinden birini satın alabilirler. Bunlar çeşitli seviyelerde gelir ve oyunculara özel eşyalar verir. Ayrıca oyunun Eylül 2017’den beri mevcut olan kapalı beta sürümüne erişim sağlar. Açık beta sürümünden önce oyuna giriş yapmak istiyorsanız, resmi Dauntless web sitesinde bulunan Founder’s paketlerinden birini satın alabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı