HABER

Yeni Pokemon Go Güncellemesi Geldi

Başka dil seçeneği eklendi. Hatalar düzeltildi ve metinler değişti.

Geliştirici Niantic, yeni bir Pokemon Go güncellemesinin çok yakında geleceğini söylemişti. Android 0.61.0 ve iOS 1.31.0 sürümünde kullanıma sunuldu.

Güncellemeyle birlikte hatalar düzeltilmiş olacak. Ayrıca yeni bir dil seçeneği olarak Geleneksel Çince eklenecek. Son olarak Pokemon toplama ekranının kaydırma çubuğu değişecek.

Pokemon Go’nun son yamasında, yeni bir gelişme elde ettiğinizde bonus kazanacaksınız. Daha önce, üst üste yedi gün boyunca her gün bir PokeStop’u ziyaret ettiğinizde Fotoğraf Paketi için 2,500 XP ve diğer öğeleri alırdınız. Şimdi bu durum farklı işleyecek.

Pokemon Go’da su grubuna ait yeni bir parlak pokemon tanıtıldı. Bazı oyuncular, 29 Mart’ta sona eren etkinlikten sonra nadir bulunan pokemonların kullanımının biteceğinden endişe ediyorlardı ancak parlak pokemonların gelmesiyle bu endişe son buldu. Ayrıca bu canavarlar da yakalanabilir görünüyor.

Niantic, geçen yıl Temmuz ayında piyasaya sürülmesinden bu yana Pokemon Go’yu desteklemeye devam etti. Şubat ayında mobil oyuna Altın ve Gümüş yaratıklarını getirirken, şimdi de PvP savaşlarının olacağı tahmin ediliyor. Son olarak, geliştirici Niantic efsanevi Pokemon’un yıl sonundan önce geleceğini doğruladı.

 

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı