HABER

Yeni Overwatch Skinleri Açıklandı

D.Va, Zarya, Genji ve daha fazla karakterin alacağı skinler mayıs ayında gelecek.

Son zamanlarda devam eden Overwatch Retribution etkinliği kapsamında karakterlerin alacağı çeşitli yeni skinler yayınlandı. Bunlar, standart skinlerden farklı bir yolla oyunculara sunulacaklar.

Twitch, Twitch Day etkinliğinde 12 yeni Overwatch League temalı skinleri yayınladı. Bunlar; D.Va, Ana, Zarya, Genji, Sombra, Lucio, Widowmaker, Orisa, Winston, Reinhardt, Zenyatta ve Junkrat için alternatif skinleri içeriyor. Bunların tümü aşağıda bulunan resimde yer alıyor.

Bunların hepsi Twitch’in Overwatch League All-Access Pass’in bir parçası olarak yer alacak. Bu, oyun içinde kullanmak için diğer skinleri, spreyleri ve sohbet rozetleri gibi Twitch’e özgü hediyeler sunan, diğer yandan çeşitli avantaj sağlayacak olan önceden duyulmuş bir pakettir. Paket, Amazon / Twitch Prime üyeleri için 20 dolar fiyattan satılacak.

Yeni skinler mayıs ayında piyasaya çıkacak. Muhtemelen, 6 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Stage 3 maçlarına denk gelecek. Pass’ten daha önce çıkan skinler, “erken erişim” olarak tanımlandı ve bunda da durum böyle olabilir.

Şu an Overwatch’un devam eden Retribution etkinliğinin bir parçası olarak oyuncular, sekiz yeni Legendary skin aldılar. Bunlara ek olarak etkinlik, geçen yılki Uprising’in PvE co-op Brawl ile birlikte yeni bir mod, harita ve diğer denge değişikliklerini oyunculara sunuyor. Etkinlik, 30 Nisan’a kadar sürecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı