HABER

Yeni Overwatch Çizgi Romanı Yayınlandı

Blizzard, okuyucularına, adi kahramanların tarihine dair daha fazla bilgi veren “Ayaklanma” adlı yeni bir Overwatch çizgi romanını piyasaya sürdü. Bu çizgi roman hikayesi oyundan yedi yıl öncesini konu alıyor. Hikayede omnikler ve insanların çatışması geçiyor.

Blizzard, “Tarihi bir barış antlaşmasının arifesinde King’s Row, Null Sector olarak bilinen aşırı uçlardaki bir robot hükümeti tarafından ele geçirildi. İngiliz hükümeti, Overwatch’a karşı müdahaleyi yasakladı; bu da Strike Commander Jack Morrison’ın emirlere itaat etmemeye başlaması veya başkanın yanında kalmasına karar vermesi anlamına geliyor. Böylece binlerce insanın hayatı tehlikeye giriyor.” dedi.

Bu görev, Traver’ın ilk kez Overwatch ekibinin bir parçası olduğunu ortaya çıkardı ve çizgi romanlar, onun öğrencilikten sahadaki kahramanlığa nasıl gittiğini bize gösteriyor.  Ayrıca, Blackwatch – Overwatch’ın kara ops takımı için bir operatör olduğunda Genji’nin nasıl göründüğünü de romanda görebilirsiniz.

Çizgi romanı resmi Overwatch web sitesinden okuyabilirsiniz.  Roman, bazı ortam müziği içeren küçük animasyonlara sahip. Okurken sanki oradaymışsınız gibi hissettiriyor.

Overwatch oyuncuları, yaklaşmakta olan bir güncellemede Genji’nin Blackwatch kıyafetinin efsanevi bir cilt olarak geleceğinden emin. Blizzard 11 Nisan’da gelecek birşey için bu çizgi roman ile bağlantılı bir açıklama yaptı. Açıklamasında ” King’s Row isyanı yedi yıl önce rekor kırdı. Güvenlik izni gerekli: gizli.” dedi.

Çizgi roman için buraya tıklayın.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı