HABER

Yeni Games with Gold Oyunları Açıklandı

Battlefield 3 bugünden itibaren Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz oluyor. Oyunu hem Xbox 360’ta hem de Xbox One’da oynayabilirsiniz.

Eylül ayının ikinci yarısına doğru ilerlerken Games with Gold listesi değişti. Microsoft, Xbox Live Gold üyeleri için sınırlı bir sürede indirebilecekleri iki yeni oyunu ekledi.

Trials Fusion ve Hydro Thunder Hurricane şu anda normal fiyatlarına döndü. Bu kez Xbox One tarafına iki oyun Xbox 360 tarafına ise bir yeni oyun eklendi. Xbox One sahipleri Forza Motorsport 5: Racing Game of the Year Edition ve Oxenfree, Xbox 360 sahipleri de Battlefield 3 oyununu ücretsiz indirebilecek. Ayrıca isteyenler Battlefield 3’ü geriye uyumluluk programı sayesinde Xbox One’da da oynayabilirler.

Forza 5 hariç diğer iki oyunu indirdiğinizde normal fiyata döndüklerinde bile oynamaya devam edebileceksiniz. Oxenfree’nin kampanyası 15 Ekim’e kadar sürerken Forza 5 ve Battlefield 3’ün kampanyası 30 Eylül’de sona erecek. Ekim ayının ücretsiz oyunları henüz açıklanmadı ancak bu ayın sonuna doğru yaklaşırken yeni listeyi görebileceğiz.

Eylül 2017 Games with Gold Oyunları

Xbox One

Forza Motorsport 5: Racing Game of the Year Edition  (1 – 30 Eylül)

Oxenfree  (16 Eylül – 15 Ekim)

Xbox 360 

Battlefield 3  (16 – 30 Eylül)

 

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı