HABER

Yeni Dragon Ball FighterZ DLC Karakteri Açıklandı

Fused Zamasu’nun geleceği doğrulandı.

Bandai Namco, Dragon Ball FighterZ’a DLC ile gelecek olan bir sonraki karakteri açıkladı. Kutsal savaşçı Fused Zamasu, karakter kadrosuna yakında eklenecek. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabilir olacak.

Fused Zamasu, Dragon Ball Super serisinden önemli bir düşmandır. Adından da anlaşıldığı gibi, Zamasu ve onun muadili Goku Black’in birleşmesinden Fused Zamasu ortaya çıkmıştır. Bu karakter, V-Jump dergisinin yakın tarihli bir sayısında ilk kez duyuruldu ve ayrıca, bazı özel saldırılarının ona havada özgürce uçma yeteneği verdiği ortaya çıktı.

Fused Zamasu, Dragon Ball FighterZ Season Pass paketinin bir parçası olarak geliyor. Tek başına fiyatının ne kadar olacağı henüz Bandai Namco tarafından açıklanmadı. Fused Zamasu, Broly ve Bardock’tan sonra gelen üçüncü DLC karakteri oluyor. Mart ayında iki Saiyan eklenmişti ve farklı dövüş stillerine sahipti. Broly’nin yavaş ama ezici derece güçlü, Bardock’un ise hızlı saldırıları ve yakın mesafeli dövüş stili var.

Dragon Ball FighterZ’ın en az beş DLC karakteri alacağı planlandı. Tüm karakterlerin listesi ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

Yeni Dragon Ball FighterZ DLC Karakteri Açıklandı
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı