HABER

Yeni Doom Filmi Geliyor

Umarım, Universal bu kez başarılı olur. 

Aktris Nina Bergman’a göre Universal, Doom için yeni film uyarlaması üzerinde çalışmaya başladı. Screenrant’ın raporuna göre, Nina ünlü bir yönetmenle Bulgaristan’da film çekimlerine başlayacak. Ayrıntılar yetersiz ancak  söylentilere göre yeni Doom filmi yolda.

Dwayne Johnson’ın başrol olarak oynadığı Doom’un ilk uyarlama filmi, 2005 yılında çıkmıştı. Film, beklenenin aksine şeytanları ortaya çıkarmak yerine, canavarlar yaratan bir Mars bilim tesisine odaklanıyordu. Doom, daha çok aksiyon ve birinci şahıs oyunu olduğu için filmde de birinci şahıs sahneleri bulunuyordu. Genelde film kötü bulundu ve gişe rekoru kıramadı.  Dwayne “The Rock” Johnson da yakın zamanda, resmi Doom hesabından orijinalin eksik yönlerini eleştirdi.

Uzun zamandan sonra 2016 yılında, yeni Doom oyunu çıktı. Daha karmaşık hikayeye sahip olsa da, daha çok Mars’taki şeytanlarla çarpışmaya odaklanıyordu. Universal, son denemenin de  iyi olmadığına karar vermiş olacak ki, başlığın başarılı uyarlamasını çıkarmak için kolları sıvamış görünüyor.

Yeni Doom Filmi Geliyor
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı