HABER

Yeni Deals with Gold İndirimleri Yayınlandı

Bu hafta ne oynasak?

Yeni haftaya girerken Microsoft, her hafta olduğu gibi bazı oyunları Deals with Gold kampanyası kapsamına aldı. Bugün, Xbox Live Gold üyelerinin az miktarda ödemelerini sağlayan indirimler başladı.

Başlıcalarına vurgu yapmak gerekirse, Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition % 50 indirimle Xbox Live Gold üyeleri için 57,63 TL fiyatında satılıyor. The Surge, % 75 indirimle 37,13 TL oldu. Eğer Gold üyeleri, Halo 5: Guardians oynayacaksa, Digital Deluxe sürümü için % 40 indirimden yararlanarak 108 TL ödemeleri yeterli olacak. Eğer Halo 5 Gold paketlerine ihtiyacınız varsa onlar da indirimde.

Bununla birlikte, Ghost Recon Wildlands Gold Edition‘ın indiriminden yararlanabilirsiniz. O da % 60 indirime girerek 139,90 TL oldu. Eğer komedi ve maceranın birleşmesiyle ortaya çıkan oyunlar hoşunuza gidiyorsa, nefes alıp vermek ve araba kullanmak dahil Samuel’in hayatının en ince ayrıntısına kadar kontrolü ele geçireceğiniz Manual Samuel oyunu, % 60 indirimle Gold üyelerine sadece 10 TL’ye satılıyor.

Xbox 360’da da güzel vakit geçirebileceğiniz oyunlar mevcut. Örneğin; Mass Effect 2 ve 3‘ü şimdi indirimli fiyatlarından satın alabilirsiniz. Battlefield 3 de indirime giren oyunlar arasında. Bir tür hayatta kalma – korku oyunu olan Dead Space‘i 59 TL yerine 14.75 TL ödeyerek alabilirsiniz. Basketbol oyunu oynamak isterseniz NBA JAM: On Fire Edition için 29.90 TL yerine 14.95 TL ödeyebilirsiniz. 

Bunların dışında diğer oyunlarda da indirim var. Tam listeyi Xbox mağazasında görebilirsiniz.
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı