HABER

Yeni Call of Duty: WW2 Fragmanı ve Daha Fazla Ayrıntı Bu Hafta Geliyor

Gün 1: Hikaye Fragmanı – Gün 2: Ekiple Tanışın – Gün 3: Müttefiklerle Tanışın – Gün 4: Gerçek Savaşlar. Gerçek Hikaye

Öyle görünüyor ki bu hafta Call of Duty: WW2 için büyük bir hafta olacak. Call of Duty’nin resmi sayfasında paylaşılan bir tweet, 18 Eylül’den başlayarak yepyeni bir campaign fragmanı ile bu hafta boyunca tek oyunculu mod için haberlerin geleceğini doğruluyor.

Haftanın ilerleyen saatlerinde Activision, “Meet the Squad (Ekiple Tanışın)”, “Meet your Allies (Müttefiklerle Tanışın)” ve “Real battles. Real History (Gerçek savaşlar. Gerçek Tarih)” başlıklı yazıları yayınlayacak.

Call of Duty: WW2, 2. Dünya Savaşı sırasında geçecek, modern güne ve geleceğe geçmeden önceki oyunlar gibi gerçeği yansıtacak. Oyun, Omaha Sahili’ndeki Normandiya’da gerçekleşecen D-Day çıkartmasıyla birlikte başlayacak. Diğer bir görevde ise oyuncuların Nazi maskelerini giyerek bir Alman üssüne sızmalarını göreceksiniz.

Call of Duty için Activision’ın diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da Multiplayer kısmına büyük bir emek harcadığını ve bu kısmı ön plana çıkarmayı hedeflediğini görüyoruz. PlayStation 4 ve Xbox One için Ağustos ve Eylül ayında yapılan birden fazla beta dönemi vardı. Activision, bu tutumunu PC tarafında da sürdürmek istiyor ve bu ayın ilerleyen günlerinde Call of Duty: WW2’nin PC betası başlayacak. Ayrıca, Zombi modu ile ilgili ilk ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Call of Duty: WW2, 3 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasadaki yerini alacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı