HABER

Yeni Battle Royale Oyunu The Culling 2 Şu Anda Erişilebilir

Uygun fiyatıyla birlikte Xbox One, PS4 ve PC’de…

Battle Royale çılgınlığına yepyeni bir üye daha katıldı. 2016 yılında piyasaya sürülen oyunun devamı niteliğindeki The Culling 2, şu andan itibaren PlayStation 4‘te 70,99 ₺ , Xbox One‘da 49,00 ₺ ve PC‘de 32,00 ₺ fiyat etiketiyle erişime açıldı.

The Culling 2, serinin ilk oyununda olduğu gibi 20 kilometrelik bir harita içerisinde, çeşitli silahlar sunarak sizleri mücadeleye dahil ediyor. Alışılagelmiş Battle Royale oyunlarının sunduğu 100 kişilik mücadelenin aksine, 50 kişinin dahil olduğu bir mücadeleyi sizlere sunuyor. Böylece, Mini Royale tadında bir oyun sizleri bekliyor!

Son olarak, Battlefield 5 ve Call of Duty: Black Ops 4’ün bu yılın sonunda piyasaya sürüldüklerinde, kendilerine ait bir Battle Royale modları olacak. Ayrıca, Black Ops 4’ün geliştiricisi Treyarch’ın söylediğine göre, Call of Duty serisinin şu ana kadarki en iyi oynanabilirlik bu oyunda olacak. Bu yüzden, büyük bir başarı getirebilme ihtimali var. Ancak, Steam’de değil de, Activision’ın kendi oyun platformu Battle.net üzerinden sunulacağı için 60 $ / 60 € fiyat etiketiyle satılacak. Hatta, oyun şu anda ön siparişte ve günümüzün dolar kuruyla hesapladığımızda, yaklaşık 300 ₺ gibi bir fiyat ortaya çıkıyor. Türk oyuncuları için ne yazık ki bu kötü bir haber.

PC Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Win7 SP1, Windows 8.1, veya Windows 10 (64-Bit Gerekli)
  • İşlemci: Intel Core i5 3GHz veya daha iyisi
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX destekli 1GB VRAM: GTX 750 / HD 7790 ya da daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı