HABER

Yeni Başlayacak Oyuncular için GTA 5’in Yeni Versiyonu Çıktı

Rockstar, yeni oyuncular için güncel içerikleri barındıran Premium Online Edition’ı çıkardı.

Rockstar’ın ünlü serisi GTA’nın son oyunu GTA 5, Eylül 2013’te piyasaya çıkmıştı. Rockstar, açık dünya oyununun yeni versiyonunu PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da satışa sundu. GTA V: Premium Online Edition, ana oyunla birlikte GTA Online’ın güncel bir sürümünü ve Criminal Enterprises Başlangıç Paketini içeriyor.

Bu paket, yeni oyunculara oyun içinde kullanabilecekleri 10 milyon dolar ve Online kısmı için de 1 milyon GTA doları veriyor. Mülkler, silahlar, taşıtlar ve kaçabilmeniz için yardımcı olacak şeyleri de beraberinde getiriyor. Criminal Enterprises Başlangıç Paketi aylardır mevcut. Bu pakete ihtiyacınız varsa, şimdi tüm platformlarda bulabilirsiniz.

GTA V’in yeni versiyonu PC, PlayStation 4 ve Xbox One mağazalarında hem fiziksel hem de dijital olarak satışta. Adından da anlaşılacağı gibi, GTA Online’a odaklanacak. Yeni versiyonu satın alanlar, zorlanmadan güncel içeriklere erişebilecekler.

GTA Online’ın bu denli popüler olmasındaki sebeplerden biri, Rockstar’ın oyunu güncellemeye ve satışları düzenli olarak yapmaya devam etmesi. Örneğin, GTA Online’daki haftalık kampanyalar bunun bir özeti.

Rockstar, GTA 5 için tek oyunculu bir DLC piyasaya sürmemiş olsa da, oyun zaten ücretsiz olarak Doomsday Heist, Gunrunning, Bikers ve Smuggler’s Run gibi bir dizi zengin içerik ve güncelleme barındırıyor.

Criminal Enterprises Başlangıç Paketi’nin içerikleri;

Özellikler

Maze Bank West Executive Office
Paleto Forest Gunrunning Bunker
Senora Desert Counterfeit Cash Factory
Great Chaparral Biker Clubhouse
1561 San Vitas Street Apartment
1337 Exceptionalists Way 10 Car Garage

Araçlar

Dune FAV
Maibatsu Frogger
Enus Windsor
Obey Omnis
Coquette Classic
Turismo R
Pegassi Vortex
Huntley S
Western Zombie Chopper
Banshee

Silahlar, Kıyafetler ve Dövmeler:

Compact Grenade Launcher
Marksman Rifle
Compact Rifle
Stunt Race & Import / Export Outfits
Çeşitli Motorcu Dövmeleri

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı