HABER

Yakuza Kiwami’s Western’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Dojima Ejderi görücüye çıkıyor.

Sega, serideki ilk oyunun yeniden yapımı olan Yakuza Kiwami, 29 Ağustos’ta Amerika’da ve Avrupa’da PlayStation 4’te satışa sunulacağı açıklandı. Yeniden tasarlanan özellikler arasında; yeniden oluşturulmuş grafikler ve orijinal ses aktörleri tarafından tamamen yeniden kaydedilmiş Japonca seslendirme var. Ek olarak bazı ilaveler ve 30 dakikalık yeni kesilmiş sahneler tanıtıldı.

Sega’nın başka bir oyunu olan ” Majima Everywhere ” sistemini barındırıyor. Bu “seride” karışıklık yaşanırken, tek gözlü bir manyak Kiryu’yu sürekli şaşırtacak ve Kiryu ile mücadeleye girişecek. Yakuza 0’daki  Mr. Shakedown karşılaşmalarına çok benzer olacak. Ancak Sega, çok sakat olayların da olacağını belirtti.

Yakuza Kiwami, hem kutulu hem de dijital olarak 29.99 / £ 29.99 / 34.99 Euro fiyatında satışa sunulacak. Kutulu veya önsipariş olarak satın alan oyuncu, oyunun kitabına sahip olacak.  Aşağıda bir resmini görebilirsiniz.

Yakuza 0, Ocak ayında çıkmıştı. Oyunu inceleyen GameSpot’tan  Peter Brown oyun hakkında ” büyüleyici bir macera ” açıklamasında bulundu.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı