HABER

Xbox One’ın Geriye Dönük Uyumluluk Oyunlarına 6 Yeni Oyun Eklendi

Saints Row: The Third bu listeye giren oyunlar arasında.

Son haftalarda içinizi nostalji havası kapladıysa bu haber sizi çok mutlu edecek. Microsoft’un Kasım 2015 gibi hayata geçirdiği Geriye Dönük Uyumluluk projesi ile Xbox 360’ın harika bir kaç oyunu Xbox One için eklendi.

Bugün listeye tam tamına altı adet Xbox 360 oyunu eklendi ve bunlardan bir tanesi olan Virtual-On yalnızca Japonya üzerinden erişilebilir. Dünyanın herhangi bir yerinde yaşayanlar için oynamaları için oldukça harika oyunlar var: Saints Row: The Third isimli oyunu listenin en iyi oyunu olarak adlandırabiliriz, korku oyunu olarak Slender: The Arrival, arcade klasiği Super Contra, popüler masa oyunun Monopoly Deal ve Undertow da bu oyunlar arasında yer almayı başarıyor.

[jaw_media_gallery gallery=”10898″  type_gallery=”horizontal” thumb_gallery=”6″ ][jaw_clear]

Bu oyunların tümü şu anda Xbox One’da oynatılabilir durumda. Bu oyunlara hali hazırda sahipseniz diskinizi konsolunuza takarak ya da konsolunuzun Oyunlarım ve Uygulamalar bölümünün İndirerek bu oyunları oynayabilirsiniz. Eğer bu oyunlardan herhangi birini oynamak istiyorsanız Xbox Store üzerinden satın alarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Son olarak, Xbox One için Geriye Dönük Uyumluluk projesi ile eklenen Xbox 360 oyunlarının tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı