Haberler

Xbox One’ın Disksiz Sürümü Sızdırıldı

Geçtiğimiz birkaç ay içerisinde ortaya çıkan söylentilere ve raporlara göre, Xbox’ın bir disk sürücüsü barındırmayan, yalnızca dijital olarak oyunları indirip kurabileceğimiz bir konsolu, yakında piyasaya sürülecekti. Şimdi ise Almanya merkezli WinFuture, bir Avrupa perakendecisinden yeni Xbox One’ın görüntülerini elde ettiğini iddia ediyor.

Yayınlanan görsellere göre, yeni Xbox One’ın – Xbox One S All-Digital olarak isimlendiriliyor- bir disk sürücüsü olmayacak ve içeriğindeki 1 TB boyutundaki sabit diske, dijital olarak oyunlar indirilip kurulacak. Ve, konsolu satın alan herkes Minecraft, Sea of Thieves ve Forza Horizon 3’ü önceden yüklenmiş olarak elde edecekler. Diğer yandan, konsolun 229,99 € ile satılacağı belirtiliyor.

Eğer, bu ortaya çıkan yeni konsolun görselleri doğruysa, büyük ihtimalle 16 Nisan’da gerçekleşecek olan Inside Xbox etkinliği sırasında bu konsolu ve varsa, farklı bir konsolun detaylarını öğreneceğiz.

Son olarak, tamamen dijital olarak hizmet verecek olan yeni Xbox One’ın, ön siparişlerinin Nisan ayında açılacağı (tahminen ay sonuna doğru), 7 Mayıs’ta dünya genelinde satışa çıkacağı belirtiliyor.

Bu sızıntı bilgilerin ne kadar doğru olduğunu yakında göreceğiz. Takipte kalın!

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Xbox'ın E3 2019 Gösterim Tarihi Açıklandı - FRAGPARTA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top