HABER

Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk Oyunlarına Beş Oyun Daha Eklendi

Artık bu Xbox 360 oyunlarını Xbox One üzerinden oynayabilirsiniz.

Microsoft, geriye dönük uyumluluk programına dört yeni Xbox Live Arcade başlığı da dahil olmak üzere beş adet yeni oyun eklendi. Bu oyunlardan herhangi birinin diskine sahipseniz Xbox One oyun konsolunuzdan oynayabilecek veya dijital olarak sahipseniz “Oyunlarım ve Uygulamalar” kısmında yer alan İndirmeye Hazır bölümünde indirebilirsiniz. Ayrıca, bu oyunları şu anda satın alarak yine Xbox One üzerinden oynayabilirsiniz.

Indiana Jones olmaya hazırsanız, Xbox 360’un popüler Deadfall Adventures oyunu artık Xbox One’da mevcut. Ayrıca Deadfall Adventures, Xbox Live Gold abonelerine, Games with Gold başlığı altında Kasım ayının iknci yarısından itibaren ücretsiz olarak dağıtılacak.

Öte yandan, Xbox 360’ın ilk günlerinde piyasaya sürülen ve Xbox 360’ın ilk günlerinde yaşadığınız heyecanları yeniden yaşamak istiyorsanız Mutant Storm Reloaded da geriye dönük uyumluluk oyunlarına eklendi. MSR, Renkli grafiklere sahip klasik 80’li yılların tarzını barındıran atıcı oyunudur. Ayrıca Mutant Storm Reloaded, Xbox One’a gelen dört adet Xbox Live Arcade oyunlarından bir tanesidir: 0 Day Attack on Earth, Girl Fight ve Yosumin Live.

Xbox One’ın Geriye Dönük Uyumluluk projesi ile Orijinal Xbox ve Xbox 360 oyunlarını oynatması birçok nostalji severler ve eski oyunlardan birini oynamak isteyip ancak yeni nesil oyun konsolunda oynama fırsatı yakalayamayanlar için mükemmel bir fırsat. Tabi ki 400’ün üzerinde Xbox 360 oyunu ve 13 adet Orijinal Xbox oyununun, Xbox One’ın nesline çıkarılmış oyunlara ek olarak yer alması birçok oyuncu için oyun bolluğu demek.

Son olarak, buradan Xbox One’da çalışan tüm Orijinal Xbox ve Xbox 360 oyunları listesine ulaşabilirsiniz.

EN GÜNCEL OYUN HABERLERİ İÇİN SİTEMİZİ TAKİP EDİN!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı