HABER

Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk Kataloğuna Yeni Oyun Eklendi

Sonic Generations’ı artık Xbox One konsolunuzda oynayabilirsiniz.

Microsoft, bu ay Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk kataloğuna birçok başlığı getiriyor. Nisan ayı boyunca gelen 19 orijinal Xbox oyununun yanı sıra, şimdi yeni bir 360 başlığını getirdi ve Xbox One X’te bile oynayabileceksiniz.

Inside Xbox’ın son bölümünde ortaya çıkan habere göre, Sonic Generations artık Xbox One’da oynanabilecek. Oyun, ilk olarak 2011’de çıktı ve hem klasik 2D hem de modern 3D Sonic oyun tarzlarını içeriyor. Eğer Sonic Generations‘ın bir diskine sahipseniz, Xbox One X’e kolayca aktarabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna dijital olarak sahipseniz, Oyunlarım ve Uygulamalarım menüsünün Yüklemeye Hazır bölümünde sizi bekliyor olacak. Ayrıca oyunun dijital bir kopyasını Xbox Mağazası’ndan satın alabilirsiniz.

Sonic Generations, Xbox One X desteğini alan altı yeni 360 oyunundan biri. Buna ek olarak, Red Dead Redemption, Gears of War 2, Portal 2, Darksiders ve Star Wars: The Force Unleashed, artık daha yüksek çözünürlükte çalışıyor ve Xbox One X’te çalıştırıldığında diğer görsel iyileştirmelere de yer veriyor.

Orijinal Xbox geriye dönük uyumluluk oyunlarının bir sonraki grubu, önümüzdeki hafta 17 Nisan’da gelecek. The Elder Scrolls III: Morrowind, Conker: Live & Reloaded, Jade Empire ve Panzer Dragoon Orta’yı içerecek. Bir sonraki grup, ertesi hafta 26 Nisan’da gelecek ve Destroy All Humans, MX Unleashed, Full Spectrum Warrior ve Knights of the Old Republic II de dahil olmak üzere Star Wars başlıklarını getirecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı