HABER

Xbox Live Gold ile The Elder Scrolls Online’ı Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Bugünden itibaren Xbox Live Gold üyesi Xbox One oyuncuları, The Elder Scrolls Online’ı ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Xbox Live Gold üyesiyseniz ve The Elder Scrolls Online’ı deneme şansınız olmadıysa bugünden itibaren 27 Mart’a kadar 1 hafta boyunca ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Kullanıcılar Türkiye saati ile 21:59’da 80 GB boyutundaki oyunu indirmeye başlayabilirler.

Ücretsiz kampanya sona erdiği zaman, oyuncular oyunu satın aldıklarında kaldıkları yerden devam edecekler. Satın alınan tüm Crown paketleri veya Crown Store ürünleri aynı şekilde kalmaya devam edecek. Bunun yanında temel oyunu içeren The Elder Scrolls Online: Morrowind‘ı 141,50 ₺ yerine 106,13 ₺ fiyatıyla indirimli olarak satın alabileceksiniz. Xbox Live Gold’u olanlar 94,81 ₺ ödeyerek satın alabilir. Ayrıca bu başlık Xbox One X Gelişmiş başlığıdır. Yani, oyunu 4K Ultra HD olarak oynayabilirsiniz.

Tekrardan hatırlatmak gerekirse, Xbox Live Gold üyeleri bugün 21:59’da oyunu indirip 27 Mart’a kadar ücretsiz olarak oynayabilirler.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı