HABER

Xbox Game Pass’e İki Yeni Oyun Eklendi

Xbox Game Pass üyesiyseniz, şimdi Rocket League ve Vermintide 2’yi oynayabilirsiniz.

Bu hafta Xbox Game Pass kataloğu birçok oyun alacak. İlk ikisi dünden itibaren kataloğa eklendi. Psyonix’in popüler araba futbolu oyunu Rocket League, şimdi abonelik hizmetinin kataloğunda sizi bekliyor. Warhammer: Vermintide 2 oyunu da katalogta yerini aldı.

Psyonix, oyunun Game Pass’e çıkışını kutlamak amacıyla tüm DLC paketlerinde indirimler sunuyor. Xbox Game Pass ile indirime giren popüler paketler şunlar; DC Super Heroes (10,00 ₺ 9,00 ₺), Batman v Superman: Dawn of Justice Araba Paketi (4,80 ₺  4,32 ₺), Fast & Furious ’99 Nissan Skyline GT-R R34 (4,80 ₺  4,32 ₺), Back to the Future Araba Paketi  (4,80 ₺  4,32 ₺), Jurassic World Araba Paketi  (4,80 ₺  4,32 ₺), Fast & Furious ’70 Dodge Charger R/T (4,80 ₺  4,32 ₺), Masamune (4,80 ₺  4,32 ₺), Hot Wheels Twin Mill III  (4,80 ₺  4,32 ₺).

Rocket League’in PlayStation 4 ve Switch sürümlerinde olduğu gibi Xbox One sürümünde de, Halo Warthog ve Gears of War’un Armadillo araçlarının şeklinde özel arabalar bulunacak.

Rocket League, oldukça büyük bir başarıya sahip. Xbox Game Pass’e eklenmesi başarısının daha da büyümesini sağlayacaktır. Oyun tartışmasız aşırı büyüdü ve çok para kazandırıyor. Buna rağmen Rocket League 2, hiçbir zaman gelmeyebilir.

Game Pass’e eklenen diğer başlık Warhammer: Vermintide 2, bu yılın mart ayında piyasaya çıktı. Tüm Game Pass kataloğuna göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Yeni haberleri okumak için sitemizi takip edin.

Xbox Game Pass’e İki Yeni Oyun Eklendi
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı