HABER

WWE 2K18’in PC’ye Çıkış Tarihi Açıklandı

WWE 2K oyunlarından biri, ilk kez aynı gün konsollar dışında PC platformuna da çıkacak.

2K Sports, WWE 2K18’in konsol versiyonlarıyla aynı gün yani 17 Ekim’de PC platformuna da çıkacağını açıkladı. bu önemli bir duyuruydu. Çünkü güreş serisi WWE 2K tarihinde ilk kez bir oyun, aynı gün konsollarla birlikte PC’ye de çıkıyor.

WWE 2K18’in standart ve lüks sürümleri, 17 Ekim 2017 Salı günü piyasaya çıkacak. Her ikisi de o gün Steam aracılığıyla PC’de satılacak. PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri oyunu ön siparişle alırlarsa dört gün önceden oyuna erişebilirler. Bu teklif PC’de mevcut değil ancak PC’de ön sipariş verenler, Kurt Angle’ın iki versiyonuna da sahip olacaklar.

Geçmişteki WWE 2K oyunları konsollara çıktıktan birkaç ay sonra PC’ye geliyordu. Geçen yıl WWE 2K17, konsol sürümlerine çıktıktan yaklaşık dört ay sonra Şubat 2017’de Steam aracılığıyla PC platformuna çıktı.

Artık WWE 2K PC oyunları geçmişteki gibi uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar. Bunun sebebi muhtemelen 2K Sports’un ebeveyn yayıncısı olan Take-Two Interactive’in desteğidir.

Ek olarak, WWE 2K18 PlayStation 4, Xbox One ve PC dışında Nintendo Switch’e gelecek. WWE 2K18 için yeni bir TV fragmanı da bugün yayınlandı. Yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı