HABER

WoW: Battle For Azeroth Genişlemesinin Çıkış Tarihi Açıklandı

Beklenen genişleme ağustos ayında çıkıyor.

World of Warcraft’ın son genişlemesi Battle For Azeroth için çıkış tarihi bugüne kadar açıklanmamıştı. Eylül ortasında çıkacağı düşünülen genişlemenin tam çıkış tarihi nihayet Blizzard tarafından açıklandı. Genişleme, 14 Ağustos 2018’de PC’ye çıkacak.

Battle For Azeroth, diğer Warcraft oyunlarından büyük ölçüde etkileniyor. Alliance ve Horde çatışmalarına yeni bir vurgu getiriyor. Oyuncular yeni adaları, iki grup olan Zandalar (Horde) ve Kul Tiras’ın (Alliance) kendi adalarından yeni görevleri ve ilerlemeleri tamamladıkça, birikmiş deniz kaynaklarını toplamaya çalışacakları yepyeni alanları alabilecekler.

Ayrıca genişleme 10 zindan, yeni Raid bölgeleri ve yeni dünya görevlerini de ekleyecek. Klasik RTS oyunlarına benzeyen 20 oyunculu bir PvE modu olan Warfronts adında bir şey de gelecek. Önemli bir güç oluşturmaya çalışacak ve hedeflere saldırıp düşman komutanlarıyla anlaşma yapacaksınız.

Karakteriniz için seviye sınırı 120’ye çıkacak. Genişlemeyi satın almak size yeni veya mevcut olan toon için 110 seviye yükseltme verecek. Yeni oynanabilir müttefik ırklar da olacak. Alliance, Lightforged Draenei ve Void Elves’i alırken Horde, Highmountain Tauren ve Nightborne’u alacak.

Blizzard, standart ve Dijital Deluxe sürümlerinin yanı sıra Battle For Azeroth için Collector’s Edition’ı çıkaracağını duyurdu. Collector’s Edition’ın detaylarına ve içeriğine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı