HABER

WoW: Battle For Azeroth Collector’s Edition Duyuruldu

Battle for Azeroth, ağustos ayında çıkacak.

World of Warcraft, bu yılın ağustos ayında Battle for Azeroth genişlemesini alacak. Bu yıl gelecek standart ve Digital Deluxe sürümü yanı sıra, oyun ile birlikte çıkacak olan Collector’s Edition da duyuruldu. Bu fiziksel baskının merkez kısmında iki tarafta ters şekilde yazılan bir roman bulunuyor. Bu kitapta Alliance ve Horde perspektiflerinin Battle for Azeroth’ta öncülük ettiği hikâye bulunuyor. Bu hikâyeler çevrimiçi olarak yayınlanacak ancak sadece fiziksel olarak Collector’s Edition’da bulunacak.

Collector’s Edition, yeni genişleme ve koleksiyon parası ile dijital bir soundtrack müziği içerecek. Bunların yanında Blizzard’ın çeşitli oyunları için hediyeler veren Digital Deluxe sürümünün aynı paketini barındıracak.

Bunların arasında en çok kullanılan World of Warcraft öğeleri dikkat çekiyor. Binek hayvanlarından Alliance’ın Seabraid Stallion’u ve Horde’un Gilded Ravasaur’u, bir pet olan sevimli Baby Tortollan içeriyor. Ayrıca bir Hearthstone kartı, StarCraft II Horde ve Alliance spreyleri, bir Heroes of the Storm “Primal Flamesaber” bineği ve çeşitli Overwatch öğeleri bulunuyor. Bunlarla birlikte Torbjorn için Horde ve Alliance temalı sesler, Tracer için emoteler; Anduin, Jaina, Sylvanas ve Saurfang için spreyler; Kul Tiran ve Zandalari için oyuncu ikonları bulunuyor.

Battle for Azeroth, klasik Horde vs. Alliance çatışmasına geri götürüyor. Seviye sınırı 120’ye çıkıyor. Yeni oynanabilir müttefik yarışları, keşfedilecek yeni alanlar, Warfront modu ve çok daha fazlasını ekliyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı