HABER

Wolfenstein 3, Bethesda Tarafından Doğrulandı

Mücadele devam edecek.

Bethesda, bu yılki E3’te Wolfenstein: Youngblood’ı duyurmuştu. Serinin hayranları, Wolfenstein II’den sonra devamının gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Bethesda küresel pazarlama ve iletişim başkan yardımcısı Pete Hines, hayranları sevindirecek haberi verdi.

Hines, bu konu hakkında şöyle bir açıklamada bulundu.

”Kesinlikle Wolfenstein 3’ü yapıyoruz. E3 sahnesinde, bunu gerçekleştirmek ve daha büyük hikaye sunmak için ara verdiklerini söylediler. Hepimiz, bu hikayenin nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.”

Hines, başka bir Bethesda oyunu olan Prey’in daha çok DLC alacağını ve Dishonored’ın devam edeceğini söyledi. Bethesda, ilerleyen zamanlarda büyük başlıklar da çıkaracak. Çevrimiçi odaklı, aksiyon RPG oyunu Fallout 76, bu yıl 14 Kasım’da geliyor. Doom Eternal, Rage 2 ve Wolfenstein: Youngblood, 2019’da gelecek. Bunun da ötesinde Starfield, The Elder Scrolls VI ve Wolfenstein III başlıkları var.

Youngblood, 1980’lerde geçecek ve BJ Blazkowicz’in ikiz kızları Jessica ve Sophia, Nazi’lerle savaşmaya devam edecek. Oyunu solo ya da kooperatif olarak oynayabileceksiniz.

VR oyunu Wolfenstein: Cyberpilot, önümüzdeki yıl geliyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı