HABER

Wolfenstein 2: The New Colossus, Nintendo Switch için Piyasaya Sürülecek

FPS nişancı oyunlarının atası Wolfenstein’in son oyunu Nintendo Switch için geliyor.

Nintendo Direct sırasında paylaşılan ayrıntılara göre Nintendo Switch için gelen FPS nişancı oyunu yalnızca Doom değil. Geçen yıl id Software’ın popüler olan nişancı oyununa ek olarak çıkışı yaklaşmakta olan FPS nişancı oyunu Wolfenstein II: The New Colossus da Nintendo’nun hybrid oyun konsoluna gelecek.

Şu an için bu oyunla ilgili aktarılan bilgi bu kadar. Wolfenstein 2’nin oyun konsoluna gelecek olması resmi olarak Nintendo Direct sırasında doğrulandı ve 2018 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Diğer yandan PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleri bu yılın 27 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek.

Nintendo’nun piyasaya sürüldükten sonra özellikle FIFA 18’i Switch konsoluna kazandırdığını öğrendikten sonra bu tarz büyük oyunların gelme ihtimali bir hayli artmıştı ve bugünde bunun kanıtlandığını görüyoruz. Nintendo Direct şu anda devam ediyor ve bu tarz haberlerin gelme ihtimali bir hayli yüksek. Bu yüzden web sitemizi güncel olarak takip ederseniz her ayrıntıya eksiksiz olarak erişebilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı