HABER

Wolfenstein 2 Nintendo Switch Sürümü İnternet İndirmesi İstiyor

Fiziksel kopyasını alsanız bile, oyunu oynayabilmeniz için biraz daha boş alana ihtiyacınız olacak.

Bethesda’nın beğenilen birinci şahıs nişancı oyunu Wolfenstein II: The New Colossus,  geçen yılın sonbaharında PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapmıştı. Bu yaz ise, Nintendo’nun hibrit konsolu Switch’e gelmeye hazırlanıyor. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz. Diğer tüm Switch oyunları gibi hem fiziksel hem de dijital olarak satışta olacak. Ancak fiziksel kopyasını satın alsanız bile, oyunu oynayabilmeniz için boş bir alana ihtiyacınız olacak.

Bethesda yakın zamanda Wolfenstein 2’nin Switch versiyonu için fiziksel kutusunu paylaştı. Birtakım Switch oyunları gibi, oyunun en üst kısmında gerekli dosyaları indirmeniz gerektiği için bir bar bulunuyor. Ne yazık ki etikette, indirme yapabilmek için ne kadar boş alana ihtiyacınız olduğu belirtilmiyor. Siz yine de yanınızda bir micro SD kart bulundurun.

İndirme gerektiren fiziksel oyun tek Wolfenstein 2 değil. Rockstar’ın suç draması olan LA Noire oldukça büyük bir indirme gerektirirken, NBA 2K18’in indirme boyutu da oyuncuların ekstra olarak bir micro SD karta ihtiyacı olabileceği kadar büyük. Oyunun Switch portu, Panic Button’ın elinden çıkmıştır. Ayrıca stüdyo, diğer birinci şahıs nişancı oyunu olan Doom’u da Switch’e getirmiştir.

Wolfenstein 2, geçen sene ekim ayında çıkış yaptı. Oyuncular ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenildi.

Wolfenstein 2 Nintendo Switch Sürümü İnternet İndirmesi İstiyor
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı