HABER

Witcher 3 Geliştiricisi PS4 Pro HDR Yamasının Yolda Olduğunu Doğruladı

Yama, bazı sorunlardan dolayı gecikti.

CD Projekt Red, aralık ayında The Witcher 3: Wild Hunt’ın birkaç ay içinde PS4 Pro için HDR yaması alacağını duyurmuştu. Şubat ayında ise yamanın hâlâ yolda olduğunu söylediler ancak o zamandan beri ortada bir şey yok. Geliştirici, yamanın bazı hatalardan dolayı geciktiğini açıkladı. Şimdi, bu hataları düzeltmek için uğraştıklarını ve yamanın yolda olduğunu doğruladı.

Topluluk Lideri Marcin Momot’un Twitter’dan yaptığı açıklamaya göre, HDR güncellemesi aktif olarak geliştirilmeye devam ediyor. Ekibin beklenmedik sorunlar üzerinde çalışması nedeniyle gecikmenin uzun sürdüğünü açıkladı. Daha doğrusu oyuncuların sabırlı olması gerektiğini belirtti.

Ayrıca oyunun temel PS4 yaması çıktığında HDR’ı destekleyeceğini doğruladı. Bununla birlikte yamada PS4 Pro’ya özel olarak ”genel deneyimi arttıracak bazı teknik düzeltmeler” bekleniyor. Başka bir özellikten bahsedilmedi. Momot, tam değişim sürecini yama çıktığında paylaşacağını söyledi.

CD Projekt Red’in gizemli tuttuğu Cyberpunk 2077 hakkında ”küçük” haberler gelmeye devam ediyor. Özellikle oyunun resmi Twitter hesabı dört yıl boyunca sessiz kaldıktan sonra ocak ayında canlandı. CDPR, tek oyuncunun ”muazzam” olduğunu söyledi. Ayrıca çok oyunculuğu da dışlamayacaklarını açıkladı.

Ekip, oyunu büyük bir çıkış için hazırlıyor. Bunun için yeni stüdyo açtılar. Detaylar için bu habere tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı