HABER

Wild West Online’ın Steam Çıkış Tarihi Açıklandı

Red Dead Redemption benzeri PC MMO oyunu, çok yakında Steam’e çıkacak.

Red Dead Redemption benzeri PC MMO oyununun Steam çıkış tarihi duyuruldu. Oyun, şu anda web sitesinde erken erişim durumda. Ancak 10 Mayıs’ta hem Steam’e çıkacak ve erken erişimi bırakacak.

Oyun çıkış yapmadan önce web sitesindeki erken erişim sürümlerinden herhangi birini satın alırsanız oyunu hemen oynayabilirsiniz. Çıkış yaptığı zaman da bir Steam kodu alacaksınız. Ayrıca karakteriniz ve silahlarınız için kozmetikler gibi oyun içi ürünleri alabileceksiniz. Ayrıca Steam versiyonuna herkesten iki gün önce erişim sağlayabileceksiniz.

Wild West Online’da dünyayı kontrol edebilecek iki rakip arasında seçim yapacaksınız. Bölgeleri kontrol etmek ve malzemeleri toplamak için takım arkadaşlarınızla beraber çalışmalısınız. Kafa kafaya mücadelelerin yanında, yan görevleri ve diğer aktiviteleri yapabileceksiniz. Yukarıda bulunan yeni yayınlanmış fragmanında silahlı çatışmalar ve kart oyunları gösteriliyor.

Ayrıca oyun, çeşitli ödüller veren ”büyük” toplu PvP etkinlikleri sunuyor. Tüm bunların yanında oyun içerisinde madencilik, çiftçilik ve avcılık gibi ek faaliyetlerle beraber, PvE görevleri de bulunuyor.

Wild West Online, ilk olarak Kickstarter’da geliştirilmesi için yatırımcılardan fon topladı. Oyunun ekran görüntüleri, bazı oyuncular tarafından Red Dead Redemption’a benzediği için ikinci oyunun ekran görüntüleri olarak yayıldı. Daha sonra görüntülerin Wild West Online’a ait olduğu doğrulandı.

Bu arada Red Dead Redemption 2, ekim ayının sonunda PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı