Haberler

Blizzard’ın Şu Anda Warcraft 4 için Bir Planı Yok

Ancak, yine de bir umut var!

BlizzCon 2018’de, 2002 yılında piyasaya sürülen ve gerçek zamanlı strateji oyunları arasında en popülerlerinden biri olan Warcraft 3’ün, tekrar geliştirilerek 4K çözünürlük ve yeni grafiklerle, elden geçirilmiş haritaları, karakterleri, yeni arayüzü gibi önemli değişikliklerle 2019’da, Warcraft 3: Reforged ismi ile tekrar piyasaya sürüleceğini siz değerli takipçilerimizle paylaşmıştık. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Hâl böyle olunca da, oyunun geliştiricisi Blizzard’ın, 16 yılın ardından tekrar gerçek zamanlı strateji serisi Warcraft’ı gündeme getirmesi, serinin devamının geleceğine ve Warcraft 4 için bir ön hazırlık yapıldığına inanan insanların ortaya çıkmasına neden oldu. Ancak bunu düşünen ve heyecanlanan Warcraft hayranları, bu konuda yanıldılar. Blizzard’ın kıdemli prodüktörü Pete Stilwell, şu anda Wacraft 4’ü geliştirme gibi bir planlarının olmadığını açıkladı.

GameSpot ile röportaj yapan Stilwell, “Aslında, her şey benim kontrolüm altında değil. Ancak, şu anda Warcraft 4 için herhangi bir planımızın olmadığını söyleyebilirim. Yine de şundan emin olabilirsiniz, Warcraft 3: Reforged bizim önceliğimiz.” sözlerini aktardı.

Blizzard’ın Şu Anda Warcraft 4 için Bir Planı Yok
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top