GALERİ

Videoları Yüzünden Karakolluk Olan Youtuberlar!

Youtube’un gittikçe geniş kitleye hitap etmesi sonucunda içerik üreten kanallar da artmış durumda. Günümüzde insanlar farklı içerik yapmak uğruna herşeyi göze alıp çeşitli maceralara girebiliyor. İşte bu 8 kişi de farklı içerikli videoları uğruna başını belaya sokmuş.

  • Suçunu Videoyla İtiraf Eden Matthew

Matthew ismindeki kişi bir partiden sarhoş bir şekilde arabasıyla döndüğü sırada karşıdan karşıya geçen bir yayaya çarpmış. Ardından panikle oradan kaçmış. Televizyonda kazanın haberini görmüş. Bu durumu aylarca içine atmış. En sonunda teslim olmaya karar verip suçunu çektiği bir videoyla itiraf etmiş. Şuan duruşmaları devam ediyormuş. En az 6 yıl hapsi bekleniyor.

  • Sapık JinBop

Reşit olmayan birine uygunsuz video çektirmeye çalışıyormuş. Mağdurun ailesi bu durumu farkedince Starlit Zhao’ya dava açılmış.

  • TrollStation

TrollStation kanalı adından anlaşılacağı üzere ”Trollemek” üzerine videolar çekiyordu. Kanalın beş elemanı bir sanat galerisine girdi. Burayı soymaya çalışıp etrafındakileri trollemek istediler. Ancak sonu bekledikleri gibi olmadı. Şakayı gerçek sananlar polis çağırdılar. Sanat galerisine gelen polis kanalın bazı elemanlarını karakola götürdü.

  • Tren Sörfü

 

Youtube’da vlogger olan Willem’in başı bu video yüzünden belaya girdi. Arkadaşlarıyla beraber trenin üstüne inen Willem, bir süre trenin üstünde seyahat etti ve bu anları da videoya aldı. Trenin sahibi olan HAM şirketi olayı farkedince yetkililere başvurmuş. Bu videosu yüzünden karakola düşen Willem’in 15 yıl hapsi isteniyor.

  • Vitali Uslu Durmuyor

 

Youtube’da şaka videoları çeken Vitali, yaptığı videolar sayesinde zaten karakolluk oluyormuş. En son Cavs oyununda göğsünde “Trump Sucks” yazısıyla ortaya daldı. Görevliler tarafından müdahale edilip dışarı çıkarıldı. Karakola götürülen Vitali, 15 saat sonra serbest kaldı.

  • Mike Lombardo

Youtube’da şarkı söyleyerek ünlü olan Mike Lombardo isimli genç adam, ünlü olduktan sonra ahlaksızlık peşinde koşmaya başlamış. Reşit olmayan kızları manipüle ederek cinsel suç işleyen genç adam yakalandı. Savcılar, gencin en az 20 yıl hapis alması gerektiğini savunuyor.

  • Kilisede Pokemon Avı

Ruslan Sokolovsky, Pokemon Go oynarken kiliseye girmiş ve bu anlarını videoya kaydetmiş. Videosunu kanalına attıktan sonra ”dini duyguları sömürmek ve nefret” suçundan hakkında dava açılmış. 7 yıl hapsi istenen genç, ” Ben sadece telefonla kiliseye girdim. Bu suçlamaları anlamıyorum.” diyerek kendisini savunmuş.

  • Polisi Kızdırmanın Sonu

RossCreaations kanalı şaka videoları çekiyor. Bu kez yaptıkları şakanın sonu karakolda bitmiş. Videoda iki polisi kızdıran adam, uyarılmasına rağmen tuhaf hareketlerine devam edince sonunda tutuklanıyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı