HABER

Vampyr’den Yeni Video Geldi

Dontnod Entertainment’ın aksiyon RPG oyunu Vampyr’den yeni oynanış videosu geldi.

Yeni video, oyunun ana karakteri Dr. Jonathan Reid’in mücadele yolundaki gelişmesini gösteriyor. Oyuncular, oyundaki Londra vatandaşlarını öldürmemeyi de tercih edebilirler ancak bunun da bir bedeli olacak. İnsanları yemek, Reid’in düşmanlarını yenmesi için vampirlik yeteneklerini geliştirecektir.

Bir vampiri oynadığınız için yeteneklerini öğrenmeli ve geliştirmelisiniz. Bunun için de elde edilecek XP puanını kandan kazanacaksınız. Bununla beraber vatandaşların da hayatını keşfedebileceksiniz. Aralarından hangilerini yemeniz gerektiğini seçebileceksiniz. Yemedikleriniz de hayatta kalmaya devam edecekler.

Stüdyonun açıklamasına göre, eğer çok insanı öldürürseniz bu durum bölgenin ekosistemini etkileyecek ve çökmesine yol açacaktır.

Reid, insanları öldürdükten sonra güçlü dövüş yeteneklerini öğrenip geliştirebilir. Yakın dövüş hareketleriyle beraber insanları ve düşmanları uzaktan düşürmenize izin veren mekanikleri öğrenebileceksiniz.

Bloodspear ile oyuncular, belli bir mesafeden düşmanlara veya insanlara hasar verebilirler. Abyss yeteneği de gölgeleri içeriden çıkarır ve hedefleri hiddetle vurmanızı sağlar. Reid güçlü oldukça, vampirler ve insanlar ondan korkmaya başlayacaklar.

İlk olarak Kasım 2017’de çıkacağı duyurulan oyun, ertelemeyle ileri tarihe alındı. Geliştirici oyunun 2018 yılının ortalarında çıkacağını söyledi. Vampyr, 5 Haziran’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak. Oyunu ön siparişle alanlar, iki ek silah ve bir kıyafet alacaklar.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı