Haberler

Vampyr, Şu Ana Kadar 1 Milyon Kopya Sattı

5 Haziran 2018’den bu yana tam tamına 1 milyon kopya!

1918’in Londra’sında, kentin yakalandığı bir hastalıktan dolayı mahvolmuş vatandaşlarını kurtarmak için bir tedavi bulmaya çalışan vampir Dr. Jonathan Reid olarak oynadığımız, 5 Haziran 2018’de piyasaya sürülen Vampyr, çıkışını gerçekleştirdiği günden bu yana tam tamına 1 milyon kopya satmayı başardı. Bu başarının ardından oyunun geliştiricisi Dontnod Entertainment ve yayıncısı Focus Home Interactive, antlaşmalarını yeniliyor.

Yenilenen antlaşmalarındaki şartları henüz açıklamadılar. Ancak geliştirici bir basın toplantısında, “yeni ortak yapım, yayıncı ve stüdyo tarihindeki en iddialılarından biri olmayı vaat ediyor” açıklamasını yaptı.

Ayrıca Focus Home’un Baş İşletme Görevlisi (COO) John Bert, şirketlerinin, Dontnod Entertainment ile çalışmaktan çok memnun olduğunu ve Dontnod’un geliştirdiği yeni oyununun, hem Focus Home hem de Dontnod tarihindeki “en iddialılar arasında” yer alması gerektiğini vurguladı.

Dontnod’un CEO’su Oskar Guilbert ise, Focus Home’un pazarlama, dijital dağıtım ve diğer tüm alanlardaki uzmanlığı sayesinde, yeni oyunlarında “ideal bir ortak” olarak gördüklerini söyledi. Ayrıca Guilbert, “Vampyr, gerçekten büyük bir başarı ve bu ortaklığı, bu heyecan verici yeni projeyle büyütmek için çok heyecanlıyız.” açıklamasını yaptı.

Son olarak Vampyr, şu anda Xbox One, PC ve PlayStation 4 için şu anda satışta. Ayrıca, Xbox One’da Xbox Game Pass üyeliğiniz varsa, şu anda Vampyr’i ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Diğer yandan Vampyr, yakında Nintendo Switch için piyasadaki yerini alacak.

Vampyr, Şu Ana Kadar 1 Milyon Kopya Sattı
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top