HABER

Uncharted: The Lost Legacy (Kayıp Miras) için Yeni Fotoğraflar Yayınlandı ve Çıkış Tarihi 22 Ağustos’a Alındı!

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu isimli oyun ile 2016 yılına damga var Naughty Dog şirketi genişleme paketi olan Uncharted: The Lost Legacy’i yayınlayacağını PSX etkinliğinde duyurmuştu.
Bir kaç gün öncede şirketin iletişim şefi oyunun genişleme paketinin 10 saatin üzerinde ve genişleme paketinden daha çok kendi başına tam bir oyun olduğunu dile getirmişti.

Daha sonrasında ise Sony’nin blog sayfasında yaptığı paylaşım ile 23 Ağustos tarihinde piyasaya çıkacağını ve çok sevilen karakter Chloe Frazer ve Nadine Ross’un Hindistana gideceğini sizlere duyurmuştuk.
[jaw_y_video clip_id=”https://www.youtube.com/watch?v=E6IOOWnOXlw” height=”480″ autohide=”2″ autoplay=”0″ loop=”0″ rel=”1″ ][jaw_clear]
Şimdi ise şirketin yeni yaptığı açıklama ile çıkış tarihi bir gün önceye alındı ve 22 Ağustos 2017 tarihinde 39.99 dolar fiyat etiketi ile Uncharted: The Lost Legacy Kuzey Amerika’da piyasaya çıkacağını tüm oyun severlere duyurdu.

[jaw_gallery gallery=”2308,2309,2310,” lightbox=”1″ ] [jaw_clear]

Ayrıca, yeni yayınlanan yazıdada geçmiş yazıda olduğu gibi Nadine Ross ve Chloe Frazer’ın Hindistan’a Ganesh’in efsanevi Tusk’u aramaya gittiklerini dile getiren Sony, daha önce Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Dijital Deluxe Sürümü, Explorer’s Paket ya da Üçlü Paketi satın alanların oyunu ücretsiz olarak indirebileceklerinide belirtmeyi unutmadı.

Son olarak, eğer oyunu ön sipariş verirseniz PlayStation 2 klasiklerinden Jak and Daxter: The Precursor Legacy’i PlayStation 4’te ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Ek olarak Truant Pixel’in tasarlamış olduğu Uncharted: The Lost Legacy (Kayıp Miras) dinamik temasını ücretsiz elde edebileceksınız ancak ön sipariş vermeyenler ya da daha önce üçlü paketi alanlar bu bonuslardan yararlanamayacaklar.

EN GÜNCEL OYUN HABERLERİ İÇİN SİTEMİZİ TAKİP EDİN!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı