HABER

Yeni Uncharted Oyunu Uncharted: The Lost Legacy, 23 Ağustos’ta Geliyor!

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu isimli oyun ile 2016 yılına damga vuran ve bir çok ödül kazanan Naughty Dog şirketi, aynı yıl içerisinde gerçekleşen PSX etkinliğinde yaklaşık 9 dakikalık bir video ile Chloe Frazier ve Nadine Ross karakterlerinin bulunduğu genişleme paketini duyurmuştu.

Hatırlarsanız bugün paylaştığımız “Uncharted 4: The Loast Legacy 10 Saatten Uzun Sürebilir” başlıklı konumuzda şirketin iletişim şefi Arne Meyer’in IBTimes ile yaptığı röportajdan demeçler vermiştik. Bu söyleşide Meyer, Naughty Dog şirketinin genişleme paketini kısa tutamadığını ve 10 saatten uzun süren büyük bir oyun yaptığını söylemişti. Bugün Sony’nin blog sayfasında paylaştığı haber ile genişleme paketinin gerçektende kendi başına bir oyun haline geldiğini görmüş olduk.

Sony‘nin blog sayfasında yaptığı paylaşımda oyunun yeni fragmanı, fiyatı ve içeriği hakkında bilgi verdi. 23 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya çıkacak olan Uncharted: The Lost Legacy isimli yeni oyunu 39.99 euro fiyat etiketiyle raflarda yerini alacak.

Ayrıca Sony blog yazısında; “Aralık ayında, karakter geliştirme,rafine edilmiş oyun ve gişe rekorları kırmış sinematik anları ile sanki genişleme paketi değilde gerçek bir oyun misali bu projeye odaklandık demiştik.” dedi

The Lost Legacy‘de hikayeden bahsetmek gerekirse, Chloe Frazer karakterini yönetirken Nadine Ross ile beraber Ganesh‘in efsanevi Tusk’u aramak için Hindistan‘a yolculuğa çıkıyoruz.

Aşağıdaki videoda Tusk‘un bulunduğu yere giden ipuçlarını çözmeye çalışan Nadine ve Chloe‘u görüyoruz.

[jaw_y_video clip_id=”https://www.youtube.com/watch?v=pNc430B5T6c” height=”480″ autohide=”2″ autoplay=”0″ loop=”0″ rel=”1″ ][jaw_clear]

Son olarak, bu yıl PlayStation 4 için PlayStation 2 efsanelerinden Jak and Daxter: The Precursor Legacy oyununu PS Store‘a getiren Sony, Uncharted: The Lost Legacy ön sipariş verenlere ücretsiz verilecek. Ayrıca, TruPAT Pixel tarafından hazırlanan Uncharted: The Lost Legacy temasıda ücretsiz verilecek.

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Dijital Deluxe Edition, Explorer’s Pack ya da Triple Pack satın alanlar The Lost Legacy piyasaya sürüldüğü anda ücretsiz olarak oynayabilecekler. Bu paketleri satın alanlar ne yazık ki ön sipariş bonusundan yararlanamayacaklar.

Daha fazla ayrıntı yayınlandıkça Fragparta.com üzerinden güncel olarak takip edebileceksiniz!
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı