HABER

Uncharted 4: The Loast Legacy 10 Saatten Uzun Sürebilir

PlayStation 4’e özel olarak piyasaya sürülen ve Yılın Oyunu ödülleri gibi bir çok ödülü toplayıp müzesine götüren Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu için gelecek olan genişleme paketi The Loast Legacy, oyunun yapımcısı Naughty Dog’a göre 10 saatten uzun sürebilir.

Şirketin iletişim şefi Arne Meyer, IBTimes UK ile yaptığı röportajda “bu genişleme paketini kısa tutamadık” dedi.

Ayrıca Meyer, “Yıllar önce, bize hep sorulurdu; senaryo modu için genişleme paketi yapıp yapmayacağımız. Bizde cevap olarak ‘Bunun için öz disiplinimiz yok’ derdik.” dedi ve “Eğer buna kalkışırsak tam bir oyun olur” diye ekledi.

“Sıkışmamıza ve kendimizi kısıtlamamıza imkan yok, ve burada tam da böyle oldu. Hikaye odaklı çalışırken, on saatten uzun süren bir oyun ile karşılaşıyorduk, geçmişte söylediğimiz sözlerin aynen gerçekleştiğini fark ettik ve ne yazık ki bu oyunu kısa tutamadık.”

Meyer, yeni çıkacak The Lost Legacy isimli genişleme paketinin oynama süresinin belli olmadığını. Naughty Dog’ın hikayenin uzunluğunu kısaltamadığını ve bu nedenle tamamlanması biraz zaman alacağını öne sürüyor.

Son olarak, hatırlarsanız The Last of Us için Left Behind isimli bir genişleme paketi yayınlamıştı Naughty Dog ve bu genişleme paketi yalnızca 3 saat sürmüştü. Uncharted 4 tarafında ise bu genişleme paketinin 10 saat üzeri sürmesini öğrenmek her ne kadar mutlu etsede başrol karakteri Nathan Drake’in son oyunu olduğunuda hatırlatalım. Ayrıca, şirketin şu anda The Last of Us 2 için odaklandığını ve büyük bir oyun yapabilmek için çok çalıştıklarınıda müjdeleyelim.

Kısa bir not: Videodan göreceğiniz üzere 4. oyunda gözükmeyen ve geçmiş oyunlarda büyük beğeni toplayıp favori karakterler arasında bulunan Chloe Frazer ve 4. oyunda tanıştığımız Nadine Ross’u genişleme paketinde başrol olarak göreceğiz.
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı