HABER

Ücretsiz 4 Yeni Oyun Daha Origin Access’e Eklendi

Dört yeni oyunu daha PC’den ücretsiz oynayabilirsiniz.

PC oyuncusu olarak bir Origin Access abonesiyseniz, şu andan itibaren sizi bekleyen çok daha fazla ücretsiz oyun var. Bugün, ücretsiz sunulan oyunlar kütüphanesine dört yeni oyun eklendi: Out of the Park Baseball 19, Lost Castle, Wasteland 2 ve The Witness.

Electronic Arts oyunları olmasa da, Electronic Arts’ın Origin Access abonelik hizmetine eklenecekler bu ayın başında açıklanmıştı. Bu yeni oyunlar, Mart ayının başında Origin Access abonelerine sunulan altı adet Batman oyununu takiben eklendi. Ayrıca, bu oyunların sadece PC platformuna sunulan Origin Access’de sunulduğunu ve Xbox One’da yer alan eşdeğer servisi EA Access için sunulmadığını unutmayın.


Bu ayın başlarında yapılan açıklamaya ek olarak, Bulletstorm’un “Lite” versiyonunun da Origin Access’e ekleneceği belirtilmişti ancak oyun henüz eklenmedi.

Daha fazla bilgi için, tüm ücretsiz EA/Origin Access oyunlarını listelediğimiz başlığımıza göz atın. Ücretsiz oyunlara ek olarak, aboneliğiniz aktif olduğu süre boyunca piyasaya çıkacak yeni bir oyunu, çıkışından yaklaşık iki hafta öncesinde maksimum 10 saatlik bir deneme imkanı elde ettiğinizi unutmayın.

Son olarak, EA/Origin Access abonelik hizmetine kayıt olmak istiyorsanız; aylık 5$ veya yıllık 30$ ödeyerek kaydınızı tamamlayabilir ve bu ücretsiz oyunların tadına varabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı