HABER

Ubisoft, The Division’ın Ekibini Genişletiyor

Yoksa, The Division 2 için mi ?

Massive Entertainment tarafından Snowdrop grafik motoruyla geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayıncılığı üstlenilen Açık Dünya-Üçüncü Şahıs Nişancı oyunu Tom Clancy’s The Division’ın ekibine yeni üyeler katılıyor.

Yayınlanan ilana göre Ubisoft, İsveç’in Malmö şehrinde yer alan Massive Entertainment stüdyosunda iki yıl süreyle görev alacak olan 25 farklı pozisyon için 25 yeni üye arıyor. Özellikle, oyun tasarımcısı ve çevre sanatçısı arayan Ubisoft, bu yeni üyeler ile The Division’ı ilerletmeyi mi yoksa The Division 2’nin geliştirilmesi için mi alacağı henüz belli değil.

Ayrıca, Aralık 2017 tarihinde geliştirici ekibin Genel Müdürü David Polfeldt, IGN ile yaptığı bir röportajda “Bence The Division, içinde pek çok potansiyel hikaye içeren harika, muhteşem bir marka. The Division 1’de yapmadığımız ve bu markaya kazandırmamız gereken oldukça ilginç, çok fazla şey var.” demişti. Bu yüzden, birçok oyuncu The Division 2 için umutlanmıştı. Bu yüzden bu yeni üyelerin ekibe katılması için yayınlanan ilanın, The Division 2 için yapıldığı düşünülüyor.

Son olarak, yeni bir rapora göre 2018 yılının Battlefield oyununun II. Dünya Savaşı temasıyla ve “Battlefield V” ismiyle karşımıza çıkacağı açıklanmıştı, detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı