HABER

Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu HUNTZ, Şu An Geliştirilme Aşamasında

Battle royale ve labirent modu içeren hayatta kalma oyunu yolda.

Bir Tps/Fps, açık dünya ve hayatta kalma oyunu olan HUNTZ, şu anda bir Türk ekibi tarafından geliştiriliyor. Oyuncular, 4000 x 4000 boyutundaki harita içerisinde zombi istilasına ve insanlara karşı mücadele edecekler. Oyunun battle royale ve labirent modları ise şu anda geliştirilme aşamasında.

Labirent sisteminde oyuncular , belirli korumalı bir bölge içerisinde oyuna başlayacaklar ve hepsine gitmeleri gereken bir yol haritası verilecek. Oyuncular yol üzerinde silahlar ve zırhlar alabilecekler. Labirent içerisinde diğer oyuncularla karşılaştıklarında onları öldürebilecekler.

Harita üzerinde toplanabilir eşyalar bulunacak. Oyuncular, bu haritada erzak, barikat ve silahlar bulabilecekler. Bunun yanında da crafting sistemiyle şimdilik 20 farklı eşyayı (yakın kombat ve uzak menzilli silahlar, çantalar ve barikatlar vb.) kendileri yapabilecekler. Base sistemiyle oyuncular, kendileri veya ekipleri ile birlikte bir sunucuda kendilerine ait  bir adet sığınak yapabilecekler ve içerisinde eşya depolayabilecekler.

Oyunu en düşük sistemde bile oynayabilmeniz için ultralow seçeneği eklenecek.

Özellikle battle royale tutkunlarının merakla bekleyeceği HuntZ’ın ekran görüntülerini aşağıdaki galeride görebilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki videodan HuntZ ekibinin paylaşmış olduğu geliştirme günlüğünü izleyebilirsiniz. Oyunun resmi Youtube kanalını takip edip, oyunun geliştirme aşamasından haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı