HABER

Türk Labirent Puzzle Oyunu ‘iMaze’ Şimdi Mobil Cihazlar için Erişilebilir

Mobil cihazınız için bir labirent bulmaca oyunu mu arıyorsunuz? O zaman iMaze tam size göre!

Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi Umut Bayır tarafından geliştirilen iMaze şu anda AppStore ve Google Play’de ücretsiz olarak siz değerli oyuncular için erişilebilir durumda.

iMaze, diğer labirent oyunlarından farklı olarak oyuna her girdiğinizde yeni bir labirent ile karşılaşmanızı sağlıyor. Elle çizilmiş seviyeler yerine, o seviyenin zorluk düzeyine göre yeni bir labirent ile sizleri karşılıyor. Kısacası, oyunu oynadığınız süre boyunca aynı şeyleri görmek yerine sürekli farklı bir içerik ortaya koyarak sıkılmadan bıkmadan uzun süre oyunu oynamanızı sağlıyor. Ayrıca, iMaze efektif olarak ilk Üçgen ve Çember labirente sahip oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Bunlara ek olarak, oyunda 30 yıldız topladığınız zaman Özelleştirilebilir modu (Custom Mode), 60 yıldız topladığınız zaman ise Çok Oyunculu modu (Multiplayer Mode) aktif edebiliyorsunuz.
Özelleştirilebilir modu aktif ettiğinizde, istediğiniz tip ve boyutta labirent oluşturarak sadece çıkışa odaklanarak oyunu serbestçe oynayabiliyorsunuz. Ayrıca, Özelleştirilebilir modda herhangi bir sınırlama mevcut değil. Ancak, oluşturduğunuz labirenti tamamladıktan sonra karşınıza çıkacak her labirent gittikçe zorlu bir mücadele ile sizleri karşı karşıya bırakacak.

Çok Oyunculu modu aktif ettiğiniz de ise dilerseniz arkadaşlarınızla veya rastgele bir oyuncuyla karşılaşabiliyorsunuz. Bu karşılaşmalarda iki rakip birbirlerinin doğduğu yere diğerinden önce ulaşmaya çalışıyor ve hızlı bir şekilde doğma noktasına ulaşan oyuncu maçı kazanmış oluyor. Ayrıca, bu mücadelelerden galip gelirseniz oyunun lider tablosunda üst sıralara çıkma yolunda bir adım ilerlemiş oluyorsunuz.

Eğer sizler de bu oyunu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerden sahip olduğunuz platforma oyunu indirebilirsiniz. Buna ek olarak, oyunu beğendiyseniz mutlaka mağaza sayfalarında yer alan değerlendirme ve yorumlama bölümünde oyunla ilgili fikirlerinizi paylaşın. Unutmayın ki, oyunla ilgili değerlendirmeleriniz ve yorumlarınız oyunun gelecekteki konumunu etkileyecek.

Son olarak, eğer oyunla ilgili şikayet veya isteklerinizi var ise “support@baygamer.com” e-posta adresi ile oyunun geliştiricisine bunları iletebilirsiniz.


Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı