Haberler

Tropico 6’nın Çıkış Tarihi Ertelendi

Bu sene çıkacak oyunlardan ertelenme duyuruları gelmeye başladı. Önce Dead or Aliva 6, 1 Mart’a ertelendi. Şimdi de strateji oyunu PC’ye geç çıkacak. Geliştirici Kalypso Media Group’un sahibi Simon Hellwig, strateji oyununun henüz beklendiği gibi olmadığı için ertelediklerini duyurdu.

Hellwig, ”Tatillerde Tropico 6’yı oynadım, gördüklerimi çok beğendim ancak alçakgönüllü olmak gerekirse, bir oyundan hoşlanmak yeterli değil. Ben oyundan hoşlanmak değil sevmek istiyorum. Tropico 6, çok iyi ya da olağanüstü değil. Özel betaya katılan binlerce oyuncudan aldığımız geri bildirimlere ve kendi fikirlerimize göre oyunu 29 Mart 2019‘a erteledik.” dedi.

Hellwig, serinin hayranlarına daha iyi bir oyun deneyimi sunmak istediklerini ve oyuncuların yüksek beklentilerini karşılamak için oyunu test edeceklerini, geliştireceklerini ve dengeleyeceklerini belirtti. Ayrıca ertelemeden dolayı özür diledi ve yanında iyi bir haber verdi. Oyunu 10 Ocak’ta belirli dijital platformdan (Steam ve Kalypso’nun kendi mağazası dahil) son teslim tarihine kadar ön siparişle alanlar, ilk DLC’ye ücretsiz sahip olacaklar. DLC, 2019’un ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Tropico 6, takımadalar arası oynama gibi yepyeni özellikler getiriyor. Adaları köprüler kurarak birbirine bağlayabilirsiniz. Fragmanda görüldüğü üzere, Eyfel Kulesi ve Özgürlük Anıtı gibi dünyanın önemli sembollerini çalabilirsiniz. Oyunun PC sürümü mart ayında gelecek. PS4 ve Xbox One sürümleri yılın ilerleyen zamanlarında çıkacak.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top