HABER

To The Moon’un Devamı olan Finding Paradise’ın Çıkış Tarihi Ertelendi

To The Moon: Finding Paradise bu yılın sonunda çıkacak.

1 Kasım 2011’de piyasaya çıkan ve oyun eleştirmenlerince ciddi övgüler alan To The Moon‘un devamı olan Finding Paradise‘ın bu yaz çıkması bekleniyordu. Ancak geliştiriciler aldığı kararla oyunun çıkış tarihini bu yılın sonuna ertelediler.

Geliştirici Freebird Games, yaptığı açıklamada ” Kişisel şartlara bağlı olarak, kaliteli bir çıkış yapmak için tarihi erteliyoruz. Bu gecikmeye rağmen oyun iyi ve istikrarlı bir zemin oluşturuyor. Oyun, önümüzdeki hafta kapalı betaya  açılacak. Daha sonra küçük bir demosu ardından tam oyun piyasaya çıkacak. ”dedi. Bununla beraber geliştirici, çalışmaların devam ettiğini de vurguladı.

Geliştiricinin ifadesiyle,  Finding Paradise ve To the Moon, aynı madalyonun iki yüzü anlamına geliyor. İkisinde de benzer tema bulunuyor. Ayrıca Freebird, Finding Paradise‘ın ücretsiz iki mini bölümünü oyuncularına sunuyor. Mini bölümleri indirip oynamak için buraya ve buraya tıklayınız.

Geliştirici bu gecikme haberiyle beraber yeni bir haberi de oyunculara duyurdu. To the Moon‘un HD Remaster sürümünün mobil cihazlara geldiğini açıkladı. Oyun iOS‘ta 4,99 $ ve Android‘te ise 17,99 TL fiyatla satılıyor.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı