HABER

Titanfall 2’nin Çift XP Etkinliği Bugün Başladı

Çift XP etkinliği 5 Eylül’e kadar devam ediyor.

Bu hafta sonu Titanfall 2’yi oynamak istiyor fakat geri dönmek için bir sebebiniz yok mu? Eğer öyleyse, çift ödül alacağınız bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Yani, oyunun geliştiricisi Respawn Entertainment, oyunun bugünden itibaren 5 Eylül’e kadar çift XP sunacağını resmi olarak açıkladı.

Çift XP etkinliği, Titanfall 2’nin son genişleme paketi olan Postcards from the Frontier’ı kutlamak için düzenleniyor. Postcards from the Frontier, oyuna yeni haritalar ve birkaç ücretli kozmetik öğe eklemektedir.

Diğer bir Titanfall 2 haberine göre, oyunun geliştirici şirketi Respawn’ın patronu Vince Zampella oyunun satışı için “Oyun başarılıydı, iyi sattı ancak satması gereken kadar iyi satmadı. Belki süper oyun kalabalığı içerisinde fiyatlandırma biraz yüksekti. Oyunu piyasaya çıkarmadaki en büyük zorluklardan bir tanesi de bu işte.” dedi.

Respawn, Titanfall için ek paketlere ve geliştirmelere devam ediyor ve aynı zamanda God of War’ın yönetmeni Stig Asmussen tarafından yönetilen üçüncü şahıs Star Wars aksiyon oyunu için de çalışıyor. Ancak, bu oyun için tam tarih verilmedi ancak olabilecek en erken tarihte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

EN GÜNCEL OYUN HABERLERİ İÇİN SİTEMİZİ TAKİP EDİN!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı