HABER

The Witcher’ın Twitter Hesabından Yeni Bir Haber için Duyuru Yapıldı

Yoksa… Geralt’ı farklı bir oyunda mı göreceğiz?

The Witcher’ın resmi Twitter hesabında yayınlanan bir tweet’e göre, 15 Mart Perşembe yani bugün seri ile ilgili bir tür haberin paylaşılacağı duyurusu yapıldı.

Paylaşılan tweet’te; “Kaer Morhen’ın yaşlı taşları birçok savaşa tanıklık etti… Bir kez daha bıçakların çarpışırken çıkardığı kıvılcımların acısı hissedilecek… Yarın tekrar kontrol edin!” yazmakta ve herhangi bir resim veya daha fazla ayrıntının yer almamasıyla birlikte hangi saatte paylaşımın yapılacağı belirtilmiyor.

 

The Witcher’ın spin-off (yan ürün) kart oyunu Gwent’in henüz çıkış tarihi belli değil ancak, Witcher’ın ana kahramanı Geralt’ın bu sene piyasaya sürülen bir oyunda ortaya çıkacağı ile ilgili bir haberin sunulması çok daha fazla beklenmekte. Tabii ki bu beklenti, CD Projekt Red’in topluluk lideri Marcin Momot’un bir röportajda, “Geralt’ın The Witcher’dan çıkıp önümüzdeki dönemde piyasaya sürülecek herhangi bir oyunda görünmesi nasıl olur?” göndermesi ile birlikte ortaya çıktı.

Tabii ki bu gönderme, Geralt’ın gelecek olan SoulCalibur VI’da, Zelda ve Star Wars gibi diğer oyunlardan çapraz karakterleri içerdiği bilinen benzeri oyunların herhangi birine gelebileceği spekülasyonlarına yol açtı. Tweet’in Kaer Morhen’a yaptığı gönderme, Geralt’ın herhangi dövüş oyununda gözükme ihtimalini güçlendiren bir ipucu olabilir. Ayrıca, Monster Hunter World’e Mega Man içeriği eklenmesi ile birlikte bu oyun da olasılıklardan bir tanesi olarak görülebilir.

Son olarak, her ne kadar oyunun geliştirici ekibi The Witcher 4’ün gelmeyeceğini belirtse de, hayranların hâlâ The Witcher 4’ün geliştirilmesiyle ilgili umutları var.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı