Haberler

The Walking Dead Final Sezonunun 3. Bölümü Yakında Geliyor

Telltale’in popüler serisi The Walking Dead final sezonunun üçüncü bölümü, 15 Ocak’ta PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’e çıkacak. PC versiyonu sadece Epic Games Store’a özel olacak.

Telltale, The Walking Dead serisi ile ün kazandı ve bu ünü kullanarak Borderlands, Batman, Guardians of the Galaxy gibi franchiseların serilerini yapmaya başladı. Ancak iyi yönetilmeyen stüdyo işten çıkarmalarla karşı karşıya kaldı. Sadece bir avuç insan kaldıktan sonra The Walking Dead’in devam edip etmeyeceği merak konusu olmuştu. Stüdyo tamamen piyasadan çekilmeden önce seriyi bitirmek istiyordu ve diğer geliştiricilerle anlaşmalar yapacaklarını duyurmuştu. Daha sonra The Walking Dead yaratıcısı Robert Kirkman tarafından kurulmuş olan Skybound Games, duruma el atarak seriyi orijinal geliştiricilerle bitireceklerini duyurdu.

2018 Oyun Ödülleri sırasında final sezonunun Epic Games Store’a özel olacağını duyurdular. Season Pass sahipleri bu uygulamanın dışında olacak. Steam kullanıcıları zaten satın almışsa, orada oynayarak bitirebilirler.

Son bölüm olan Take Us Back’in net bir çıkış tarihi henüz yok. Skybound, bu bölümü de Broken Toys’tan birkaç hafta sonra çıkarabilir.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top