HABER

The Surge 2 Duyuruldu

Önümüzdeki yıl PC’ye ve konsollara gelecek.

The Surge, 2017 yılındaki en yoğun oyun akını içerisinde nispeten sessizce yolunda ilerledi. Aslında bu üzücü, çünkü oyun tıpkı bir ruh gibi geri planda kaldı. Buna rağmen oyunun yayıncısı Focus Home Interactive ve geliştiricisi Deck 13, tüm bu sessizliğe rağmen mükemmel bir oyun yaptıklarına inanarak oyunun devamının geleceğini duyurdu.

Dün gelen basın bülteninde, The Surge 2’nin 2019 yılında hem PC hem de konsollara çıkacağı duyuruldu. Konsol kısmında nereye çıkacağı özellikle belirtilmedi. Yani sıradaki oyunun PS4, Xbox One veya Nintendo Switch’e gelip gelmeyeceği belli değil.

Surge 2, orijinal oyundaki tüm ana dövüş sistemini, yani uzuv kesme sistemini koruyacak ancak oyunun sunumları farklı şekillerde genişletilecek. Basın bülteninde belirtildiğine göre oyunda daha büyük ve daha iddialı tasarıma sahip, genişleyen harap bir şehir yer alacak.

İlk oyun bir fabrikanın içinde geçmekteydi. Bu nedenle ikinci oyunda Deck13’ün daha geniş bir alan katacağı fikri cazip geliyor. Genişletilmiş uzuv hedefleme sisteminin yanı sıra yeni yetenekler, silahlar, implantlar ve yeni düşman türlerine karşı önlem olarak dronlara sahip olacaklar.

Yeni oyun hakkında detaylar Paris’te gerçekleşecek olan basın konferansı Le What’s Next de Focus’da ortaya çıkacak. O yüzden fragparta.com’da kalmaya devam edin.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı