HABER

The Sims 4’ün Genişleme Paketi Get to Work Konsollara Çıktı

Şimdi Sim’lerinizi çeşitli mesleklerde çalıştırabilirsiniz.

Sims serisinin yayıncısı EA, web sitesinde Sims 4’ün genişleme paketi Get to Work’ün konsollara çıktığını duyurdu. Artık PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları, Sim’lerini çeşitli mesleklerde çalıştırıp kariyerini geliştirebilirler. Bu sayede Simoleonlarınızı arttırarak eviniz için daha iyi eşyalar alabilir veya daha büyük bir eve yerleşebilirsiniz.

Eğer Sim’inizi bir bilim insanı yapacaksanız dahice yeni icatlar yapmakla kalmaz, sizi yepyeni bir dünyaya taşır. Bu paketle sadece meslekler değil, farklı türler de oyuna eklenecek. Mesela, akşam yemeğinize uzaylılar katılabilir. Buna şaşırmamalısınız.

Hatta uzaylılarla iletişime geçebileceksiniz. Sim’inizin uzaylı dostu veya sevgilisi olmasını sağlayabilirsiniz. Bu paketle harika Create-a-sim özelliklerinin yanı sıra kullanabileceğiniz ilginç eşyalar gelecek. Örneğin, bir uydu anteniyle bütün mahalleyi yorgun veya bütün gece dans ettirecek kadar enerjik hissettirebilirsiniz. Bu anten evinize beklenmedik bir şey de getirebilir! Erkek Sim’iniz ömrü boyunca yolculuğa çıkabilir. Bu yolculukta uzaylı tarafından hamile kalarak evine dönebilir. Evet, doğru. Uzaylılar, erkekleri hamile bırakma gücüne sahip!

Eğer bilim adamı kariyerini seçmek istiyorsanız Sim’iniz kariyerinde özenle yükselmelidir. Sim’iniz kendi kariyerinde en yüksek zirvedeyken Solucan Deliği Jeneratörü olarak adlandırılan bir portal dahil birçok başarılı icatlarla sizi gururlandıracaktır. Sim’iniz icat ettiği bu portalla uzaylıların evi olan Sixam’a gidebilirsiniz. Uzaylılarla komşu olup bütün gün takılabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı