HABER

The Sims 4 ve Square Enix, Final Fantasy XV Windows Edition’ın Çıkışını Kutluyor

Çeşitli kostümler ve içerikler, her iki oyuna eklenecek.

Final Fantasy 15 Windows Edition, 6 Mart tarihinde dünya çapında piyasaya sürülecek. Bu nedenle The Sims 4 geliştirici ekibi ve Square Enix, birlikte çalışmaya başladılar. 1 ile 6 Mart arasında Origin aracılığıyla Final Fantasy 15’i satın alan oyuncular, Noctis tarafından tek oyunculu hikayede kullanılacak The Sims 4 Llama ve Plumbob kostümlerini alabilecekler. Ayrıca çok oyunculu kısmında oynayan oyuncular Sims temalı benzersiz avatarlara sahip olacaklar. Bunlar oyunun resmi lansmanından itibaren 8 hafta boyunca satışta olacak. Origin’den oyunu ön siparişle alan oyuncular Gladiolus, Prompto ve Ignis’in çıkışını kutlamak amacıyla Regalia arabası için kullanılacak birçok renkli çıkartma içeren Final Fantasy XV Decal Selection’ı alacaklar.

The Sims 4 oyuncuları ise Final Fantasy XV’in prensi Noctis Lucis Caelum’un kıyafetini oyunda kullanabilecekler. Oyun çıktığında kıyafetler The Sims 4 galerisine eklenecek. Almak isteyenler oradan indirebilecek.

Bu içeriklere sahip olmak için her iki oyunu da güncellemeyi unutmayın. Final Fantasy 15 şimdi PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında mevcut. 6 Mart tarihinde Final Fantasy XV Royal Edition PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için, Final Fantasy XV Windows Edition da PC için çıkış yapacak. Temel oyun için piyasaya çıkacak indirilebilir içeriğin yanı sıra bir dizi yeni özellik gelecek.

Diğer Sims haberine gelirsek, The Sims Mobile’ın önümüzdeki aylarda çıkması bekleniyor. Oyun, Android ve iOS mobil cihazlarına gelecek. Detaylar için bu haberime gidebilirsiniz.

Bence bu The Sims 4 kostümleri Final Fantasy oyunu için çok komik duruyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı