HABER

The Sims 4, EA Access’e Eklendi

Xbox One’da ücretsiz oynayabileceksiniz demektir.

Electronic Arts’ın EA Access üyelik sistemine üye iseniz, yepyeni bir oyun daha sizler için kütüphaneye ekleniyor. “The Vault” olarak isimlendirilen ve ücretsiz olarak listelenen oyunların kataloğuna şimdi de The Sims 4 ekleniyor.

Yaşam simülasyonu oyunu olarak karşımıza çıkan The Sims 4, 2014 yılında piyasaya sürülmüştür. Bu yüzden, yeni bir oyun olarak nitelendirilemez. Ancak, Electronic Arts’ın oldukça popüler serisi The Sims’in son oyunu olduğu için birçok oyuncu tarafından oldukça kıymetli bir oyun olarak görülüyor. Hatta, birçok eleştirmene göre tüm zamanların en iyi oyunlarından biridir.

The Sims 4, şu anda EA Access’te erişilebilir durumda. Yani, eğer bir EA Access üyesiyseniz, Xbox One üzerinden bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca, Origin Access sistemine üye olanlar, PC üzerinden bu oyuna bir süredir erişim sağlayabiliyorlardı.

Son olarak, EA/Origin Access’i sizler için kısaca tanımlayalım. Bu hizmete 5 dolar karşılığında aylık veya 30 dolar karşılığında yıllık üye olarak, bu hizmetin kataloğunda bulunan oyunları, üyeliğiniz süre boyunca ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Bu yüzden, oynamak istediğiniz birkaç oyun bu katalogta mevcutsa, hepsini satın almak yerine hizmete üye olarak, oldukça uygun bir fiyata oyunları oynama fırsatı yakalıyorsunuz. Ayrıca, bu hizmete üye olanlar, EA’nin dijital içeriklerinde %10 gibi bir indirim sunmaktadır.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı