HABER

The Game Awards 2017’nin En Önemli Oyun Haberleri

World War Z, PUBG, Death Stranding ve Daha Fazlası!

Bu yılki Oyun Ödülleri (The Game Awards), 2017 yılının en iyi oyunlarından bazılarını ödüllendirdi ve bu büyük gece, hem mevcut oyunlar hem de tamamen yenilerini içeren bir dizi büyük duyuru ortaya koydu: Death Stranding, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Soul Calibur VI ve daha fazla oyun için önemli yeni fragmanlar yayınlandı.

Tüm duyurulara hızlı bir erişim sağlayabilmeniz için siz değerli takipçilerimiz için aşağıda düzenlediğimiz en büyük duyurulara göz atabilirsiniz.

YENİ OYUN DUYURULARI

Bayonetta 3

Nintendo, Bayonetta 3’ün Platinum Games tarafından Nintendo Switch’e özel olarak geliştirdiğini resmi olarak duyurdu, bu duyuru ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Fade To Silence

THQ Norric, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen bir hayatta kalma oyunu olan Fade to Silence’ı duyurdu. Oyunda, kıyamet sonrası karlarla kaplı bir dünyada “Ash” isimli bir doğal liderin hikayesine tanık olacağız, oyunun detayları ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

In The Valley Of Gods

Firewatch geliştiricisi In The Valley of The Gods ismini verdiği yeni oyununu resmi olarak duyurdu. Firewatch benzeri bu oyun, 20. yüzyılın Mısır’ın da geçen bir macera oyununa benziyor. Oyunun duyurusu ile ilgili daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

From Software’ın Yeni Oyunu

Bloodborne ve Dark Souls geliştiricisi yeni oyununu duyurdu ancak oyunla ilgili yalnızca 10 saniyelik bir fragman yayınlandı. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

SoulCalibur VI

Bandai Namco, SoulCalibur serisine SoulCalibur 6 ile geri dönüyor. Oyun, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasadaki yerini alacak. Detaylar için buraya tıklayın.

World War Z

2013 yılının zombi filmi World War Z’nin bir oyun uyarlaması The Game Awards 2017’de duyuruldu. Detaylar için buraya tıklayın.

Witchfire

The Vanishing of Ethan Carter oyununun geliştiricilerinden yeni karanlık fantezi nişancı oyunu Witchfire resmi olarak duyuruldu. Oyun ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

MEVCUT OYUNLAR İÇİN GÜNCELLEMELER

A Way Out

A Way Out isimli oyunun çıkış tarihi ve “Friends Pass Free Trial” özelliği açıklandı. Brothers’ın geliştiricilerinin ilgi çekici kooperatif oyununu satın alırsanız, arkadaşınız sizin satın aldığınız oyunu ücretsiz olarak oynayabilecek. Detaylar için buraya tıklayın.

Ayrıca, oyunun PlayStation 4, Xbox One ve PC için ön siparişleri açıldı ve fiyatları belli oldu. Habere buradan ulaşabilirsiniz.

Sea of Thieves

Rare tarafından geliştirilen PvP Açık-dünya korsan oyunu Sea of Thieves’in resmi çıkış tarihi açıklandı ve oyun 2018 yılının Bahar aylarında geliyor. Haberin detayı için buraya tıklayın.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

PUBG’nin PC için resmi çıkış tarihi açıklandı ve nihayet Erken Erişim oyunu tam sürüme geçiyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, oyunun Miramar olarak adlandırılan çöl haritası ile ilgili ilk detaylar ve tanıtım fragmanı yayınlandı. Bu haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.

Fortnite

Fortnite Battle Royale’in yeni modu şu anda oynanabilir durumda. 50 Vs. 50 olarak adlandırılan bu mod oyuncuların 50’ye 50 olarak mücadele etmesine imkân sağlıyor ancak bu mod kısa süreliğine yayında. Haberin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Fortnite geliştiricisi oyuncuların Xbox One ve PlayStation 4 üzerinde çapraz oynamayı (Cross-Play) “Hak” ettiğini söyledi. Haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

GTFO

Payday 2’nin eski geliştiricileri, yeni oyunları GTFO için bir fragman yayınladı. Dört oyuncuya kadar kooperatif desteği sunan hayatta kalma korku oyununun fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Death Stranding

Metal Gear yaratıcısı Hideo Kojima’nın yeni PlayStation 4 oyunu için yayınlanan 8 dakika uzunluğundaki fragmanı oyunun detaylarına iniyor. Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Zelda’nın ikinci DLC paketi The Game Awards 2017 gecesinde erişime açıldı. Detaylar için buraya tıklayın.

Metro: Exodus

Kıyamet sonrası Rusya’yı konu alan ve A4 Games tarafından geliştirilen Metro serisinin son oyunu Metro: Exodus’un Aurora fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı